Геннадій Кернес: Пишаюся патріотами на площі Свободи (ФОТО)

«Відмова радикальної молоді від спроб знести фігуру Леніна не змінила намір патріотично налаштованих харків'ян охороняти пам'ятник і вести нон-стоп чергування на площі. 25 лютого вони разом із іншими мешканцями міста (близько 2 тис. чоловік) прийшли на мітинг патріотів Харкова, який починається щовечора близько 19:00», - повідомив мер Харкова Генадій Кернес.

«Я пишаюся тим, як моє рідне місто гідно і стійко відстоює свою історію і традиції. І поки я відчуваю вашу підтримку, довірене мені високе право представляти ваші інтереси, ми будемо разом тут», - підкреслив він, звертаючись до присутніх на площі.

Геннадій Кернес, як і вчора, закликав харків'ян гасити спроби агресії з боку радикальної молоді, що утримує вхід в облдержадміністрацію з 22 лютого. «Наше майбутнє - у розвитку незалежної України, наше місто - поза зоною конфлікту і готове показати приклад толерантності та закону. Правоохоронці роблять свою роботу, а я, зі свого боку, хочу підтримати і зміцнити вас у бажанні брати участь у житті міста, пропонувати, допомагати і діяти. Це наше місто і нам тут жити», - сказав Геннадій Кернес.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен