Парламент Криму чекають два пікети

Парламент Криму обговорить ситуацію в регіоні на позачерговому засіданні. Одночасно ВР АРК пікетуватимуть. Про майбутні пікети та мітинги вже заявили представники російського та кримськотатарського населення Криму.

За даними прес-служби парламенту Криму, до порядку денного внесено два питання : "про суспільно -політичну ситуацію в Криму" і " про звіт Ради міністрів Криму про свою діяльність у 2013 році". Журналісти та політологи активно обговорюють чутки про ймовірну відставку прем'єр-міністра Криму Анатолія Могильова, який обіймав посаду з осені 2011 року. Засідання розпочнеться о 15.00.

Мітинг російського начеленія почався ще у вівторок. Жителі Криму почали вранці у вівторок безстрокову акцію протесту біля будівлі Верховної ради, вимагаючи від депутатів не визнавати нове керівництво країни, яке прийшло до влади після заворушень і зіткнень в Києві. Учасники акції вимагають також відновити конституцію Криму в редакції 1992 року, згідно з якою повноваження Криму були значно ширші: в республіці були свій президент і незалежна зовнішня політика. Про майбутнє статус Криму вона пропонують провести референдум.

Представники кримсько-татарського населення Криму мають намір вранці в середу провести біля будівлі парламенту альтернативний мітинг і зажадати від Верховної ради визнати нову владу, а також заявити про своє прагнення залишити Крим у складі України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating