Харківська облдержадміністрація відновила роботу в нормальному режимі

Будівля Харківської облдержадміністрації залишається під контролем мітингувальників. Але всі співробітники ХОДА вийшли на роботу і займалися своїми справами. «Всі служби ХОДА працюють у звичайному режимі. У будівлі підтримуються чистота і порядок. Всі бажаючі можуть в цьому переконатися самі», – повідомили активісти.

Перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, на якого Михайло Добкін тимчасово поклав обов'язки губернатора, сказав, що всі об'єкти життєзабезпечення Харківської області працюють у штатному режимі. «Я відповідав, відповідаю і буду відповідати за питання життєзабезпечення Харківського регіону. Жодна котельня не вийшла з ладу. Все, що стосується подачі води, теж під контролем. Ніяких надзвичайних ситуацій очікувати не варто. У всіх комунальних службах працюють цілодобові диспетчерські», – підкреслив Дулуб.

Нагадаємо, активісти Євромайдана, Правого сектора і ультрас «Металіста» 22 лютого захопили будівлю Харківської облдержадміністрації. Вони заявляють, що перебуватимуть там, поки Михайло Добкін не піде з посади губернатора.

Голова ХОДА 24 лютого заявив, що не збирається писати заяву про відставку, і призначив виконуючим обов'язки губернатора Валентина Дулуба.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен