Харків'яни почали збір підписів проти знесення пам'ятника Леніну

Харків'яни, які стали на захист пам'ятника Леніну на пл. Свободи, вже другий день збирають підписи тих, хто проти знесення цього монумента. Як розповіли активісти, за вчорашній день було зібрано близько 2,5 тис. підписів, і процес цей не зупиняється.

«За півгодини сьогодні заповнили п'ять аркушів із обох боків. Ми стоятимемо тут, поки народ іде, поки люди хочуть говорити про це», - зазначила одна з активісток Вікторія.

Планується, що підписи харків'ян, які протестують проти знесення пам'ятника, будуть передані до Харківської міськради, щоб засвідчити позицію тисяч харків'ян із цього питання.

Як повідомлялося раніше, зараз на площі Свободи стоять одночасно два безстрокові пікети – біля пам'ятника Леніна зібралися противники його знесення і прибічники Антимайдану, біля будівлі Харківської облдержадміністрації активісти Євромайдану.

22 лютого в ході мітингу на площі Свободи було прийнято рішення знести або демонтувати пам'ятник Леніна не пізніше за 25 лютого. Але вчора, 24 лютого, євромайданівці заявили, що не мають наміру зносити пам'ятник без громадського обговорення.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating