Кримський прем'єр Могильов не збирається залишати пост

Кримський прем'єр Могильов не збирається залишати пост

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов не збирається залишати свій пост. Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 25 лютого.

«Я категорично не згоден з тим, що, як кажуть, Могильову треба йти. Я відчуваю свою відповідальність за всіх людей, що живуть в Криму. Говорять про тих, хто «гордо» пішов. Корабель отримав пробоїну, капітан у єдину шлюпку сіл, віддав честь, утер сльозу і пішов з цього корабля! Я таким капітаном бути не хочу», - сказав глава кримського уряду.

Анатолій Могильов також закликав кримчан утриматися від будь-яких радикальних висловлювань і дій. «Я хочу закликати всіх жителів Криму утриматися від будь-яких різких заяв і різких дій, бо це може призвести до страшної трагедії. Я неодноразово говорив, що найстрашніша трагедія - це загибель людей. Це неприпустимі речі. А зміна влади - це не трагедія. Тому треба спокійно працювати, з повною віддачею. Потрібно думати, як ми будемо взаємодіяти з центральною владою».

Нагадаємо, згідно з Конституцією АРК, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим призначається на посаду і звільняється з посади Верховною Радою Криму за поданням глави кримського парламенту і за погодженням з Президентом України .

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен