Кримський прем'єр Могильов не збирається залишати пост

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов не збирається залишати свій пост. Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 25 лютого.

«Я категорично не згоден з тим, що, як кажуть, Могильову треба йти. Я відчуваю свою відповідальність за всіх людей, що живуть в Криму. Говорять про тих, хто «гордо» пішов. Корабель отримав пробоїну, капітан у єдину шлюпку сіл, віддав честь, утер сльозу і пішов з цього корабля! Я таким капітаном бути не хочу», - сказав глава кримського уряду.

Анатолій Могильов також закликав кримчан утриматися від будь-яких радикальних висловлювань і дій. «Я хочу закликати всіх жителів Криму утриматися від будь-яких різких заяв і різких дій, бо це може призвести до страшної трагедії. Я неодноразово говорив, що найстрашніша трагедія - це загибель людей. Це неприпустимі речі. А зміна влади - це не трагедія. Тому треба спокійно працювати, з повною віддачею. Потрібно думати, як ми будемо взаємодіяти з центральною владою».

Нагадаємо, згідно з Конституцією АРК, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим призначається на посаду і звільняється з посади Верховною Радою Криму за поданням глави кримського парламенту і за погодженням з Президентом України .

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating