«Укрзалізниця» планує вкласти в інфраструктуру 3 мільярди гривень

У 2014 році «Укрзалізниця» планує направити на ремонт колійного господарства 3,04 млрд. грн, тоді як щорічна потреба фінансування шляхової інфраструктури залізниць становить 6,8 млрд. грн. Про це повідомляє прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

На ці гроші залізничники капітально відремонтують 341,4 км шляху, середнім ремонтом охоплять 571,3 км, комплексно-оздоровчим - 365 км. Також планується реконструювати 325,7 км магістралей з укладенням подовжених рейок безстикової колії. Крім того, буде реконструйовано 155 комплектів стрілочних переводів, 115 комплектів будуть замінені на нові і 223 - на старопридатні. Середньому ремонту підлягають 422 комплекти.

Також в 2014 році заплановано обладнати автоматичною світлофорною сигналізацією 8 залізничних переїздів з автобусним рухом і виконати капітальний ремонт 90 переїздів.

«Для забезпечення стабільного стану інфраструктури колійного господарства щорічно необхідно виконувати близько 800 км модернізації та 1000 км капітального ремонту колій, - повідомляє прес-служба. - Найбільшу проблему становлять прострочені терміни капітальних ремонтів залізничної інфраструктури, від стану якої залежить швидкість і безпеку руху поїздів».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating