Гараж Януковича: одну машину розбили, друга пропала (відео, фото)

У гаражі Януковича все раритетні машини були підписані. На місці однієї з них залишилася лише табличка . Таких машин у світі існує тільки три.

З гаража Януковича пропав найцінніший автомобіль за $ 2000000.

Антикварні автомобілі були всі підписані, і біля них стояли інформаційні таблички, як у музеї. Такий підхід дозволив виявити "недостачу", пише Автоконсалтинг.

табличка

Пропав Horch 855 Special Roadster. Для рядових автомобілістів ця назва нічого не скаже. Але виявилося , що це був " домінують " колекції Януковича. Ним пишаються навіть у музеї виробника - Audi. Таких автомобілів було випущено всього 7 штук в період з 1935 по 1939 рік. ( в табличці в гаражі Януковича значився 1935 рік) . І на такому автомобілі їздило вище керівництво нацистської Німеччини. Як стало відомо AUTO- Consulting , такий автомобіль був у Германа Герінга. Ця модель вважається самої рідкісної в історії Horch і Audi. Як вдалося з'ясувати AUTO- Consulting , до наших днів дожили лише три екземпляри в усьому світі.

AUDI_Museum_16

Але навіть там, у музеї Audi, де зроблено це фото, він стоїть за броньованим склом, адже музейний експонат узятий в оренду на 21 рік. На інформаційній табличці в гаражі Януковича Horch 855 Special Roadster підписаний як 1935 року. Експерти сумніваються в цій даті. Цього року його тільки представили на автосалоні. А випускали в 1936-1939 рр. , - йдеться в музеї Audi. Швидше за все в інформаційній табличці помилка, або Янукович десь розшукав найперший екземпляр Horch 855 і тоді у нього був найцінніший екземпляр в світі.

На момент , коли запустили перший журналістів в гараж Межигір'я , його вже не було. У Гостомелі , де була знайдена друга частина колекції Януковича , Horch 855 Special Roadster також не виявилося. Автомобіль зник.

Другу дорогу машину - ексклюзтвний джип Олександра Януковича викотили на показ на Майдан. Невідомий схопив палицю і почав її трощити.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating