Парламент повернув мандант Маркову (ДОКУМЕНТ)

Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов підписав розпорядження про відновлення в правах народного депутата лідера партії «Родіна» Ігоря Маркова

Таким чином, своїм розпорядженням Турчинов скасував раніше прийняте розпорядження колишнього спікера Рибака, за яким картку нардепа Ігоря Маркова заблокували і припинили нараховувати йому зарплату, повідомили в прес-службі політика.

«Оскільки картку для голосування у Верховній Раді і зарплату народного депутата може отримувати тільки народний депутат, то фактично Ігор Марков тепер офіційно визнаний депутатом Верховної Ради і має бути негайно звільнений з-під варти», - пояснив адвокат Ігоря Маркова Олександр Казарновський .

Він також розповів, які юридичні процедури повинні бути виконані для того, щоб Марков вийшов на свободу.

«Ігор Марков утримується під вартою з санкції Приморського суду. Тепер Приморський суд зобов'язаний цю санкцію скасувати. Ми вже ініціювали судове засідання, на якому це має статися, воно має відбутися завтра, 25 лютого, о 12:00», - пояснив Олександр Казарновський . Він також зазначив, що багатьох політв'язнів в Києві звільняли і без цієї формальності.

Слід зазначити, що Верховна Рада також поновила в правах народних депутатів Павла Балогу та Олександра Домбровського.

Нагадаємо, Ігор Марков був затриманий в Одесі 22 жовтня 2013. Йому вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України - хуліганство . Маркову інкримінували напад на українських ультранаціоналістів, які виступали проти встановлення пам'ятника Катерині II в Одесі в 2007 році. 23 жовтня Печерський райсуд Києва заарештував Ігоря Маркова до 20 грудня. 27 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського районного суду від 16 грудня, згідно з яким Марков залишиться за гратами до 13 лютого.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating