Адміністрація малого та середнього бізнесу створена в Харківській області

Представники малого та середнього бізнесу Харківської області у світлі останніх подій оголосили про самоорганізації. Вони вважають, що на малому і середньому бізнесі лежить величезна частина відповідальності перед країною, що вони повинні відігравати вирішальну роль в конкурентоспроможності та динаміці української економіки. Тому була створена Адміністрація малого та середнього бізнесу Харківської області. Про це повідомив глава Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак.

«Щоб допомогти реалізувати свій потенціал, держава повинна прагнути до розвитку підприємництва та створенню максимально дружнього ділового середовища для малого та середнього бізнесу», – сказано в повідомленні, розміщеному на сайті асоціації.

За словами Олександра Чумака, Асоціація приватних роботодавців розробляє власну програму дій і розраховує на те, що Верховна Рада і Кабінет міністрів приймуть її і будуть виконувати.

«Ми хочемо реально «перезавантажити державу», готові приєднатися до майбутніх реформ і здатні сформувати реальний план дій від малого бізнесу. Ми готові мобілізувати ресурси для змін, готові стати основним наповнювачем державної скарбниці, готові мобілізувати кращих експертів для реалізації економічних реформ», – зазначив Чумак.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен