У Харкові мітингувальники відкрили кабінет губернатора. Добкіна там не виявилося (ФОТО)

У 13.00 вийшов термін ультиматуму, який висунули мытингувальники губернаторові Харківської області Михайлу Добкіну про негайну відставку. Ряд представників харківського Євромайдану заявили, що з цієї миті жодних гарантій безпеки губернатора вже бути не може. В той же час є інформація, що термін ультиматуму перенесений на 16.00.

Незважаючи на заяви сайту ХОДА, що губернатор на робочому місці, активісти вирішили перевірити – чи це так. Після тривалих дискусій ними було прийнято рішення відкрити кабінет Добкіна. Євромайданівці разом з журналістами оглянули і знову опломбували приміщення, є інформація, що у внутрішньому дворі ХОДА затриманий автобус, який вивозив особисті речі губернатори.

Заступники губернатора Валентин Дулуб і Василь Хома звинуватили мітингувальників в тому, що вони порушили домовленості про звільнення приміщення ХОДА. Всі співробітники адміністрації покинули свої робочі місця. Дулуб відзначив, що Добкін думає над тим, чи подавати у відставку.

Біля пам'ятника Леніну продовжується безстроковий пікет противників знесення пам'ятника. Там встановлені барикади і огорожа довкола пам'ятника, польові кухні і пересувні медпункти.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating