Школи, дитсадки та комунальні служби Харкова працюють за графіком

Всі школи, дитячі садки та позашкільні установи (гуртки та секції) Харкова працюють в штатному режимі. Про це 24 лютого повідомила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко. За її словами, Департамент освіти кожен день перевіряє відвідуваність навчальних закладів. Згідно з отриманою інформацією, сьогодні на заняттях присутні 90% дітей.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, збою в роботі системи освіти Харкова немає. Батьки можуть бути спокійні. Ми забезпечуємо навчальний процес і безпеку дітей: у кожній школі чергують охоронці та працюють тривожні кнопки», – зазначила Деменко.

Комунальні служби Харкова також працюють за графіком. Про це повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

«Ситуація стабільна. Всі підприємства – «Харківводоканал», «Харківські теплові мережі», «Міськсвітло», «Ритуал», «Харківзеленбуд» – працюють, як і раніше. У будинках харків'ян є гаряча і холодна вода, подається тепло. Аварійні служби також працюють у звичайному режимі, оперативно усуваючи пориви на комунікаціях. Єдине, я попросив керівників підприємств, на яких є стратегічні об'єкти, а це «Харківводоканал» і «Харківські теплові мережі», посилити охорону цих об'єктів для уникнення будь-яких хуліганських дій», – підкреслив Кітанін.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен