Янукович і його оточення оголошені в розшук, - Аваков

Віктор Янукович і його оточення оголошені в розшук. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Доповідаю українському народу. Янукович пропав, - пише Аваков. - Всю ніч разом з головою СБУ Валентином Наливайченко займалися врегулюванням ситуації в Севастополі і ... пошуком екс-глави держави».

Далі Аваков пише хронологію подій. 21 лютого Янукович в супроводі Клюєва вилетів з Києва до Харкова, маючи намір взяти участь у з'їзді депутатів Партії регіонів. 22 лютого Янукович, переночувавши в держрезиденції в Харкові, відмовився від участі в з'їзді, записав відеозвернення і відлетів в аеропорт Донецька. У Донецьку разом з охороною пересів на два приватних літака. Прикордонна служба перешкодила вильоту. Янукович відбув до держрезиденції в Донецьку, де і пробув кілька годин.

Пізнього вечора 22 лютого кортеж Януковича без супроводу ДАІ попрямував до Криму. 23 лютого Янукович зупинився в одному з приватних санаторіїв Криму.

«Дізнавшись про рішення парламенту по призначенню в.о. президента України Турчинова О. В., і про виліт до Криму новопризначених голів МВС та СБУ, Янукович спішно покинув приватний санаторій у напрямку до аеропорту «Бельбек», в якому до цього часу вже перебували ми з Наливайченком, - пише Аваков. - О 23.50 Янукович, не доїжджаючи до аеропорту «Бельбек», зупинився в приватній резиденції в районі Балаклави. Зібрав свою охорону - запитав, «хто з ним буде в супроводі далі», а «хто залишиться тут». Частина співробітників висловило бажання «залишитися тут». Янукович, попрощавшись з ними - передав офіційну відмову від державної охорони (докладаю скан)».

raspiskaYanuk

Аваков пише, що з частиною охорони Янукович у супроводі Клюєва відбув у невідомому напрямку, відключивши всі види зв'язку.

«Інформую на сьогоднішній ранок: порушено кримінальну справу з масових вбивств мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб оголошені в розшук», - пише у висновку Аваков.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating