Над Росією - НЛО або розвідник

Невідомий важкий безпілотний літальний апарат (БПЛА) військового призначення пролетів в небі над Ульяновському 17 лютого, після чого зник з екранів радарів, розслідуванням цього інциденту займеться Приволжское управління Росавіації , пише в понеділок газета «Коммерсант».

За даними видання, вранці 17 лютого о небі над Ульяновському в районі селища Архангельське в регульованій зоні польотів повітряних суден аеропорту Баратаевка несподівано з'явився невідомий літальний апарат, повідомляє РИА НОВОСТИ.

Диспетчер організації повітряного руху помітив на екрані локатора небезпечне зближення судна з двома літаками аероклубу ДТСААФ, що проводив у цій зоні тренування, і дав пілотові команду на термінове зміна курсу і висоти. Після відходу спортивних літаків у віраж безпілотник продовжив політ у напрямку Пензи і через якийсь час зник з екранів радарів.

У ульянівському центрі організації повітряного руху інформацію «Комерсант» про інцидент офіційно підтвердили, проте від розгорнутих коментарів відмовилися. Замначальника Приволзького міжрегіонального територіального управління повітряного транспорту Росавіації Олександр Нетреба повідомив газеті, що розслідуванням інциденту займається спецкомісія.

«Поки даних ніяких, крім інформації диспетчера і пілота, немає. Протягом десяти днів комісія зробить висновки, тоді будемо вирішувати, що робити далі», - наводить його слова видання.

Начальник ульяновского аероклубу ДТСААФ Володимир дворянина повідомив газеті , що «необхідно глибоке і серйозне розслідування інциденту».

«Це ж ненормально, коли така дура, невідомо чим начинена, проноситься на такій швидкості над майже мільйонним містом в зоні польотів аеропорту Ульяновськ, де в цей час на посадку заходили і рейсові літаки», - цитує Дворянінова видання.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating