Аваков і Наливайченко терміново прилетіли до Криму «на мирні переговори»

До Криму в терміновому порядку в районі десятої вечора прилетіли в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков, уповноважений з контролю за діяльністю СБУ Валентин Наливайченко і нардеп від партії «Удар» Сергій Куніцин. В аеропорт зустрічати київську делегацію приїхав начальник МВС Криму Валерій Радченко.

Аваков і Наливайченко заявили, що прибули на півострів з «дуже короткою робочою поїздкою на мирні переговори».

«Ми дійсно обіцяли працювати на довірі, по-іншому. Всім сторонам обіцяли, що будуть мирні заходи. Більше того, ми хотіли б показати, що паніки не повинно бути. Ніяких спеціальних заходів не потрібно, країна повертається у світ», - сказав Наливайченко.

«Країна повертається в русло мирного діалогу», - додав Аваков.

При цьому на питання про севастопольской ситуації, де сьогодні жителі міста оголосили про призначення власної влади, уповноважений з контролю за СБУ відповів, що «севастопольська ситуація заспокоїлася. ... Треба все заспокоювати місцевим правоохоронним органам, і не тільки».

«Тут дуже важливо нікого не провокувати. Ситуація така, щоб не повторювалася картина протистояння, як у нас в Києві, коли влада пішла проти народу. Я думаю, що ми шляхом мирного діалогу зможемо все привести в стан спокою», - додав Аваков.

При цьому деякі експерти запевняють, що поява у складі делегації нардепа Сергія Куніцина означає, що саме він може змінити нинішнього прем'єр-міністра Автономії Анатолія Могильова.

"Крим - наш", тільки що сказав мені один з народних депутатів від колишньої опозиції, що прилетів до Сімферополя разом з Аваковим», - повідомляє журналіст Сергій Павлів у соціальній мережі Фейсбук.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен