Олімпійські ігри в Сочі закриті

На стадіоні «Фішт» погас олімпійський вогонь XXII зимових ігор. Офіційна церемонія закриття завершилася.

Вогонь загасив один з трьох талісманів Олімпіади - Мишка. Церемонія закриття вийшла не менш яскравою, ніж відкриття. Організатори показали, що у них достатньо самоіронії. Волонтери на арені зображували розкриваються олімпійські кільця. Одне з них розкрилося з помітною затримкою в часі. Не розкриття кільця в перший день ігор - залишилося єдиним серйозним недоліком росіян. Олімпіада пройшла на вищому рівні. Це підтвердили всі: глядачі, журналісти і, найголовніше, спортсмени.

У медальному заліку Сочі перемогу здобула збірна Росії. Це головна несподіванка. Перед початком ігор господарі змагань сподівалися на потрапляння в п'ятірку кращих. У результаті Росія повторила досягнення СРСР 1976 року. У Сочі росіяни виграли 13 золотих медалей, як і тоді радянські спортсмени. А загальна кількість нагород 33 - це абсолютний рекорд ігор.

Успішно виступила і збірна України. Дві медалі в Сочі завоювали біатлоністки. Золото і бронза - це повторення кращого результату на зимовій Олімпіаді в історії. Він був досягнутий в 1994 році в Ліллехаммері.

На церемонії закриття Олімпіади спустили її прапор, який передали представникам оргкомітету XXIII зимових Ігор. Вони пройдуть в Пьончангу в Південній Кореї. Мер Сочі Анатолій Пахомов передав прапор президенту міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху, а той вручив його меру південнокорейського міста Секу Ре Лі. Наступні зимові Олімпійські ігри розпочнуться 9 лютого 2018.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен