Кернес заявив, що підкорюється лише жителям Харкова

Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з журналістами відразу після свого приземлення в аеропорту «Харків». Його зустрічали біля півсотні журналістів і група активістів, які приготували прапор України з написом йодом «Це наше місто!». Інтерв'ю Кернеса транслювалося на харківських телеканалах «Фора», «Фаворит» і «7 канал».

В першу чергу, Кернес спростував інформацію, що планував покинути Україну назовсім. Він повідомив, що літав спочатку до Росії, а потім до Женеви виключно в особистих справах, міняти місце проживання не збирається і в своїх рішеннях підкорюється лише своїм виборцям.

"Я не маю близьких відношень з Януковичем", - підкреслив Кернес. Він відзначив, що будь-який переможець стає більш величним, якщо він робить своїх ворогів друзями, і висловив надію, що нова влада працюватиме з ним разом на благо харків'ян.

Харківський мер заявив, що «на сьогодні немає президента і що закони, які прийматиме ВР і які не будуть оскаржені в Конституційному суді, він виконуватиме». Також він спростував інформацію про вихід з Партії Регіонів. Він заявив, що перед сесією міськради 27 лютого він спілкуватиметься з міською організацією ПР і фракцією ПР, в результаті буде прийнято колективне рішення. Також на сесії міськради буде розглянуто питання про демонтаж пам'ятника Леніну в Харкові. Він додав, що демонтаж має бути відповідно до закону і якщо Верховна Рада ухвалить закон, а міськрада підтримає, то Кернес не перешкоджатиме такому рішенню.

Кернес підтвердив, що постійно спілкується з харківським губернатором Михайлом Добкіним, і той скоро повернеться до Харкова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating