У кримські загони самооборони записалося понад півтори тисячі добровольців (ФОТО)

З раннього ранку неділі до будівлі парламенту кримської автономії стали стягуватися кримчани, готові записатися в загони оборони півострова від вторгнення бандерівських бойовиків.

Примітно, що запис відбувалася без залучення політичних партій та без символів якоїсь партії, а виключно під кримськими прапорами. Всього ж на площі зібралися не менше шести тисяч чоловік.

За дві години в загони самооборони записалося понад півтори тисячі осіб, і, за словами організаторів, перевищила всі їхні очікування. Було сформовано 10 чоловічих рот і одна жіноча - санітарна. Одна рота повністю складається з випускників Сімферопольського вищого військово-політичного училища, одна - повністю з ветеранів спецназу. Також окремо було сформовано кілька рот, до яких увійшли представники певних професій, наприклад майстри ковальської справи. У загін не записували людей старше п'ятдесяти років і жінок без фельдшерських навичок. Вже організованими колонами на площу прийшли представники козацтва і війни інтернаціоналісти. Деякі прийшли записуватися цілими сім'ями: дружини і чоловіки, батьки і сини.

Присутніх на площі Республіки підбадьорювали патріотичними піснями часів Великої Вітчизняної та вітали з Днем захисника вітчизни . У відповідь присутні скандували «Ми - кримчани!», «Севастополь-Крим-Росія!» , «Слава кримським містам- героям!».

Бажаючі могли згадати армійські навички зібравши і розібравши навчальні автомати Калашникова. Всім видавали георгіївські стрічки , які люди тут же пов'язували на одяг.

Жодного «проплаченого активіста» на площі помічено не було - люди за велінням душі вийшли захищати півострів.

Наприкінці імпровізованого мітингу до людей з будівлі кримського парламенту в повному складі вийшла президія кримськоі Верховної ради. Спікер Володимир Константинов зауважив, що він - потомствений кримчанин і нікуди з півострова виїжджати не збирається, а також засудив всіх, хто вже «взяв квиток на літак».

Сьогодні ж ротні командири сформують взводи і почнуть навчати людей, а також обговорять стратегію і тактику своїх подальших дій. Слід зазначити, що запис у загони не закінчена, увійти в них може будь-хто.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating