Пам'ятник Леніну в Сімферополі активісти евромайдана знести НЕ намагалися (ФОТО)

Сімферопольський пам'ятник Леніну залишився стояти на місці, незважаючи на неодноразові обіцянки це зробити з боку нелегального етнічного парламенту кримських татар - меджлісу.

Сьогодні в Сімферополі відбувся багатотисячний мітинг, який зібрали активісти меджлісу спільно з українськими націоналістами. Офіційним приводом стала чергова річниця вбивства більшовиками засновника першого курултаю (зборів представників) кримських татар Номана Челебіджихана. Але національний герой був згаданий лише мигцем, а в основному під прапорами Європейського союзу і національними прапорами кримських татар спікери в черговий раз говорили про «злочинну владу» і «кривавий режим Януковича».

Слід зауважити, що на мітингу були помічені голова кримського відділення ВО «Свобода» Олександр Болтян в оточенні хлопців у масках і нещодавно відпущений на свободу «король самозахоплень» Даниял Аметов - організатор нападів на журналістів.

Звертаючись не тільки заполонили площу, а й вийшли на одну з центральних вулиць кримської столиці, перекривши її і паралізувавши рух громадського та приватного транспорту.

Окремою колоною прийшли так звані ультрас. Вони скандували «Слава Україні !», А потім також організовано покинули площу, керовані членами ВО «Свобода».

В цілому мітинг пройшов мирно, обіцяного знесення пам'ятника Леніну не відбулися, але присутні висунули ультиматум кримській владі знести його протягом 10 днів.

Нагадаємо, як повідомляло агентство новин «Харків», раніше представники кількох кримськотатарських громадських організацій не рекомендували своїм співвітчизникам приходити на мітинг меджлісу, побоюючись провокацій.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating