Харківська облдержадміністрація зобов'язалася знести пам'ятник Леніна до 25 лютого

Харківська облдержадміністрація в особі керуючого справами Василя Хоми зобов'язалася знести пам'ятник Леніна до 25 лютого. Про це говориться в декларації, підписаній за підсумками переговорів між протестуючими і представниками ХОДА вночі з 22 на 23 лютого.

Як повідомила депутат Харківської облради від «Батьківщини» Людмила Белова, 22 лютого, поки в Харкові йшов мітинг на площі Свободи, їй дзвонило керівництво Харківського СБУ з проханням допомогти врегулювати ситуацію зі знесенням пам'ятника. Була сформована спеціальна комісія у складі депутатів облради від «Батьківщини», керівника апарату ХОДА Василя Хоми, першого заступника мера Харкова Андрія Парамонова і головного архітектора області Михайла Рабіновича. План демонтажу пам'ятника буде представлений активістам до 11.00 23 лютого.

Як повідомлялося раніше, вчора, 22 лютого, учасники мітингу Євромайдану на площі Свободи декілька годин намагалися прийняти рішення, чи зносити пам'ятник цілком або частково. Було прийнято рішення перенести остаточне рішення із цього приводу на неділю, 23 лютого.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating