Сьогодні в Сочі завершиться Олімпіада

В останній день Ігор розіграють три комплекти нагород. Увечері пройде церемонія закриття.

Завершаться зимові Олімпійські ігри традиційними дисциплінами. Чемпіона Сочі визначать в чоловічому лижному марафоні. Спортсменам належить подолати дистанцію в 50 кілометрів. Головні претенденти на перемогу тут норвежці Сундбю і Нортуг, а так само росіяни Легков і Вилегжаніна.

Потім на санну трасу вийдуть бобслеїсти. Тут завершуватися змагання четвірок. Після перших заїздів лідирує перший екіпаж збірної Росії під керуванням Олександра Зубкова. У команди Латвії (пілот Оскар Мелбардіс) вони виграю 0,04 секунди.

Завершиться зимова Олімпіада хокейним фіналом. У льодовому палаці «Великий» змагатимуться збірні Канади і Швеції.

Перед останнім днем ігор у Сочі в медальному заліку лідирує збірна Росії. Господарі Олімпіади вже гарантували собі як мінімум друге місце. Випередити їх можуть тільки норвежці. Для цього вони повинні виграти в лижному марафоні і сподіватися на помилки росіян в бобслеї. Українці в останній день Олімпіади не змагаються. Золото і бронза - це все, що вдалося завоювати нашим спортсменам в Сочі. І це повторення кращого результату збірної України в історії. Стільки ж медалей було 20 років тому в Ліллехаммері.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating