Янукович не подавав у відставку (доповнено)

Президент України Віктор Янукович не подавав у відставку і назвав те, що відбувається в країні, державним переворотом. Про це говориться в його зверненні, яке показано на каналі UBR.

За словами Януковича, він всіма силами прагнув перешкодити кровопролиттю і намагався не допустити розколу країни. Він порівняв ситуацію в країні з ситуацією, яка склалася в 2004 і в 2006 роках. Як підкреслив президента, серед тих, хто зараз виходить із складу фракції ПР в парламенті, є як ті, кого залякали, так і справжні зрадники, але розбиратися з цим слід після врегулювання політичної кризи.

Янукович повідомив, що він учора ввечері прилітав до Харкова і планував взяти участь в з'їзді депутатів всіх рівнів, але вирішив більш необхідним не втрачати час і зайнятися ситуацією в цілому.

Президент заявив, що не має наміру підписувати документи, прийняті незаконним шляхом, а також анонсував свої поїздки по південному Сходу України із зустрічами з виборцями. Також Янукович повідомив, що має намір продовжити переговори з іноземними послами.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating