За інформацією ПР, Янукович в Харкові. Харківська облдержадміністрація інформацію не підтверджує

За інформацією народного депутата Ганни Герман, президент України Віктор Янукович зараз знаходиться в Харкові. Вона повідомила, що він не прийме участі в з'їзді, ініційованому «Українським фронтом», але зустрінеться з виборцями і виступить на одному з харківських телеканалів. Герман заявила, що президент має намір підписати закони, прийняті напередодні парламентом. Цю ж інформацію підтвердив і народний депутат від ПР Нестор Шуфрич.

Як повідомляє наш кореспондент із з'їзду, судячи по різкому зменшенню заходів безпеки при проході на з'їзд, президента швидше за все дійсно не буде на цьому заході.

В той же час Харківська облдержадміністрація в особі начальника управління у справах друку і інформації Харківської ОДА Вікторії Маренич спростувала інформацію про присутність Януковича в Харкові. «Я не володію такою інформацією. Якщо чесно, вона у мене викликає певну посмішку. Я такою інформацією не володію, і до пізнього вечора, я розмовляла з Михайлом Марковичем, такої інформації не було. Ви ж розумієте: якби президент прибував до Харкова, принаймні я про це знала б», — заявила Маренич.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating