ЄС «добив» Грецію

Греція більше не розвинена країна. Аналітичне агентство S&P Dow Jones Indices перемістило фондовий ринок Греції зі списку "розвинених" в такі, що "розвиваються". Таким чином, Греція втратила статус розвиненої економіки, - повідомляє ІТАР-ТАС.

На думку аналітиків агентства, фондовий ринок Греції за останні кілька років значно скоротився в розмірах, а також відстає від фондових ринків розвинених країн. Крім того, кредитний рейтинг Греції зараз перебуває на рівні "B-", тоді як мінімальним рейтингом для внесення країни до списку розвинених країн є "BB+". У червні поточного року міжнародне аналітичне агентство MSCI Barra також внесло фондовий ринок Греції в список країн, що розвиваються.

На думку MSCI Barra, якість кредитування, заставних операцій з цінними паперами та оборотоздатності активів в Греції не перебувають на необхідних рівнях, а розмір ринку не відповідає критерію розвинених держав вже протягом щонайменше двох років. Одною з офіційних причин економічної кризи у Греції стала невідповідність податкового та пенсійного законодавства у різних країнах ЄС. Це призвело до збільшення державного боргу у Греції, а потім – в інших країнах зони євро.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating