Самооборона Майдану повністю контролює урядовий квартал

Майданівці увійшли до Верховної Ради та Адміністрації президента. Про це зі сцени заявив комендант Майдану Андрій Парубій. Він також запевнив, що відтепер Майдан бере під свій контроль весь Київ.

«Сьома сотня знаходиться всередині Верховної Ради. Також там знаходиться підрозділ «Правого сектора». Охороняється Кабмін. Дев'ятнадцята і третя сотні охороняють Адміністрацію президента. П'ятнадцята сотня охороняє Міністерство внутрішніх справ», - цитує Парубія УНІАН.

Він також зазначив, що силовики можуть приєднуватися до патрулювання.

«Ми сказали міліціонерам, що вони все можуть переходити на бік Майдану, і ми готові до того, що вони з нами можуть здійснювати патрулювання. Але вони повинні використовувати синьо-жовті стрічки», - підкреслив Парубій.

«Ми маємо достатньо синьо-жовтих стрічок, і ми знаємо, що там є багато порядних людей. Звертайтесь, і ми дамо вам стрічки і будемо спільно працювати для забезпечення порядку в Києві», - сказав комендант Майдану.

Він також запевнив, що відтепер Майдан бере під свій контроль весь Київ, повідомляє УНІАН.

«Нам важливо показати, що коли Київ під контролем Майдану, то в Києві буде порядок такий, якого не було ніколи», - підсумував Парубій.

За його словами, Військовий штаб, який знаходиться в будівлі по вулиці Хрещатик, 24, відтепер бере місто під свій контроль і оголошує, що ми не допускаємо будь-яких дій без погодження зі штабом».

Нагадаємо , що 21 лютого ввечері виступ лідера фракції УДАР Віталія Кличко перервав один з сотників Майдану. Він вийшов на сцену і заявив, що якщо президент Віктор Янукович не піде у відставку до 10 годин ранку 22 лютого, люди підуть у збройне наступ. Присутні на Майдані жваво підтримали цю заяву.

Нагадаємо також, що лідери трьох опозиційних фракцій 21 лютого підписали угоду щодо врегулювання кризи з президентом Віктором Януковичем. За словами опозиціонерів, це було зроблено для того, щоб уникнути розколу України і нового кровопролиття.

Після цього Верховна Рада швидко прийняла ряд рішень, які просувала опозиція: повернення до Конституції 2004 року ( з подальшим її реформуванням0), усунення з посади глави МВС Віталія Захарченко , звільнення від покарання активістів і допомогу від держави постраждалим і сім'ям загиблих учасників акцій протесту.

Крім того , прийнятий закон , за яким можна звільнити з в'язниці екс -прем'єра і лідера "Батьківщини " Юлії Тимошенко.

При цьому вимога протестуючих про негайну відставку Януковича з поста президента не задоволено. Янукович заявив про згоду провести дострокові вибори в грудні.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен