Харківська область забезпечена основними продуктами харчування на 120%

«Кажучи про забезпечення потреб населення в продуктах харчування, хочу зазначити, що по всіх основних групах ми забезпечені більше ніж на 120 %. Тобто запаси у нас орієнтовно становить від 15 % до30 % понад норму споживання. Так, наприклад, гречки на складах в півтора-два рази більше необхідної норми. Крім того, ціни на продукцію в магазинах не піднімалися», - заявив сьогодні в ході брифінгу розповів директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Сергій Авершин.

За його словами, «абсолютно ніякої кризової ситуації немає. Різкий сплеск попиту на продукти харчування був пов'язаний, насамперед, з поширеними вчора чутками. Тому спостерігався ажіотаж в магазинах. Але сьогодні, за станом на ранок, все полки заповнені, ніде прогалин і порожніх місць немає».

Також він додав, що вчора підвищеним попитом користувалися крупи, борошно, сіль, цукор, макаронні вироби, а також серед чоловічого населення було помічено підвищене споживання міцних алкогольних напоїв.

Сергій Авершин зазначив, що при збереженні підвищеного попиту можуть виникати тимчасові проблеми з наявністю продуктів у магазинів, у яких дистрибуція пов'язана з іншими містами, де розташовані центральні склади, з яких завозиться товар.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен