Незважаючи на політичну кризу, Крим чекає туристів (звернення Мінкурортів)

Міністр курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Лієв звернувся до туристичного співтовариства.

Текст звернення.

Шановні друзі!

Кримські здравниці, музеї, дельфінарії, готелі і вся туристська інфраструктура працюють у своєму звичайному режимі. З 1 січня півострів вже прийняв 85 тис. туристів. У санаторіях Ялти, Алушти, Євпаторії та Сак зараз оздоровлюються 34 тис. відпочиваючих, що відповідає аналогічному періоду минулого року.

Незважаючи на об'єктивні ризики, створені політичною кризою, падіння туристичного іміджу України і зростання конкуренції в Чорноморському регіоні, ми, кримчани, готуємося до туристичного сезону. Йде оновлення номерного фонду, ремонти, реконструкції та будівництво готелів, ресторанів і здравниць.

Влада республіки та органи місцевого самоврядування, спираючись на підтримку кримської громади, здатні забезпечити комфорт і безпеку гостей півострова, створити умови для сталого розвитку туристичного сектора.

Багатонаціональний кримський народ знає ціну миру, сповідує культуру добросусідства і толерантності, яка могла б стати прикладом для багатьох. Полікультурність кримчан - це туристичний ресурс, яким ми дорожимо.

Крим розвивається згідно десятирічної Стратегії соцекономрозвитку, де туристичної галузі відведено центральне місце. Запорука процвітання цієї галузі - мир, злагода і взаєморозуміння. У Криму все це є!

У 2014 році гостям запропонують свої послуги 467 здравниць, більше 5000 готелів і мініпансіонатів, 583 пляжи, 12 000 об'єктів культурної спадщини, 17 000 ресторанів і кафе. У туріндустрії Криму працює більше 100 000 гостинних людей!

Ми чекаємо Вас на нашому курорті!

Бажаємо миру і добра!

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating