Багато спектаклів у Києві скасовують через напружену обстановку

Багато гастролерів скасовують або переносять свої візити до Києва, а репертуарні театри скасовують вистави у зв'язку з бойовими діями в центрі столиці. Призупинений показ вистав у Національному театрі імені Лесі Українки, Київському академічному Молодому театрі, Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Режисер із Севастополя Роман Мархоліа призупинив репетиції вистави «Живий труп» Льва Толстого в театрі ім. Франко і повідомив, що робота продовжиться тоді, коли ситуація стабілізується.

Директор МХТ імені Чехова Ігор Попов був у Києві тиждень тому і говорив про те, що спектакль «Свідок звинувачення» з Ренатою Литвиновою на сцені театру ім. Франко і спектакль «Біла гвардія» на сцені Жовтневого палацу відбудуться. Але після подій, що відбулися 18 лютого, гастролі театру перенесені на невизначений термін.

У березні на сцені Національної опери мав виступати Санкт-Петербурзький театр Бориса Ейфмана з балетом «Роден». Тепер спектакль також перенесений на невизначений термін.

На початку березня в Будинку офіцерів мав відбутися вечір поезії Марини Цвєтаєвої за участю Чулпан Хаматової. «Я не можу і не хочу ризикувати життям і здоров'ям своєї улюбленої Чулпан Хаматової. До того ж Будинок офіцерів сьогодні не передбачає проведення творчих проектів», – заявив організатор проекту Павло Облучков.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating