Глава Криму проводить екстрену нараду з силовиками

Прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов в ці хвилини проводить екстрену нараду з керівниками силових відомств.

Як повідомляє портал РосУкрІнформ, глава совміну був відсутній на зустрічі з інвесторами і скасував участь в ефірі ток-шоу на ДТРК «Крим».

«Анатолій Володимирович проводить екстрену нараду з силовиками. Ви знаєте, яка зараз ситуація в країні», - пояснив віце-прем'єр Рустам Теміргалієв, якiй заміняв Могильова на нараді з питань реалізації інвестиційних проектів на території Криму.

Прес-служба совміну розповсюдила інформаційне повідомлення про те, що участь Могильова в ток-шоу «Відкрита політика» на ДТРК «Крим», запланованом на 20.00, відміняється.

Відзначимо, сьогодні вранці з Києва до аеропорту «Сімферополь» доставили 26 поранених бійців кримського «Беркута» та територіального управління Внутрішніх військ. Увечері очікується борт з тілами загиблих.

Слід також зауважити, що сам Анатолій Могильов в минулому обіймав посаду міністра внутрішніх справ України (2010-2011 рр.), а також керував главком кримської міліції (2007р) і має звання генерала-полковника.

У той же час в сімферопольських магазинах не знайти охотнічьх патронів і будівельних касок. І те й інше повсюдно розкуповують з надзвуковою швидкістю. З ранку групи людей організовано скупили будівельні каски в гіпермаркетах «Епіцентр» і «Нова лінія». Патрони ж в машгазінах не продають, бо їх просто немає в наявності.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating