Андрій Ваджра: Наркомани на майдане

Ізвестний нарисовець Андрій Ваджра опублікував у Фейсбуці замітку, яку хочемо навести повністю.

 

 

Вчора у мене було дві зустрічі.

Спершу довелося спілкувався з лікарем однієї з київських лікарень. Нещодавно до даного фахівця привезли на обстеження «командира» трьох сотень так званої самооборони «Майдану». Лікар в легкому шоці. У чувака повний клінічний набір хронічного наркомана, від серйозного порушення прохідності вен, до гепатиту. Його «ад'ютанти» пропонували будь-які гроші, лікарям за те, щоб вони поставили на ноги їх «командира». За словами майданних патріотів, гроші у нього є, так як зарплата «трехсотников» - 2 (дві ) тисячі доларів на тиждень (!).

Потім у мене була зустріч з полковником однієї з правоохоронних структур. Він повідомив, що Кличко на Майдан возить мішками (під виглядом спортивних препаратів) бойові психостимулятори армії США (входять в аптечки спецпідрозділів).

Хто не в курсі, що це таке, пояснюю...

Дані препарати є наркотиками. Після їх вживання через 20-60 хвилин організм входить у фазу гіперактивного стану, що супроводжується поліпшенням настрою, підвищеної психічної та фізичної активністю, відчуттям припливу енергії, появою почуття впевненості в собі, своїх силах і можливостях. При прийомі подібних препаратів у людини зникає потреба у відпочинку і сні. При великих дозах настає інтенсивне психічне збудження, а активне неспання може тривати до трьох діб.

Все це прекрасно, але от біда, від довгого застосування психостимуляторів починаються психози. Ці психози часто супроводжуються галюцинаціями і маренням, які викликають крайню ступінь агресії.

Дія бойових психостимуляторів практично аналогічна тому, що відчувають наркомани, які беруть т.зв. «фен» або «гвинт». (У кого є знайомі «торчки» розпитайте. Я якось, для розширення кругозору, деякий час спілкувався з одним тінейджером, що сидить на «гвинті». За його розповідями, після дози його просто розривало щастя, і він відчував себе напівбогом, здатним робити неможливе.)

Так що «армія» «Майдану» за своєю суттю фактично це - озброєні банди наркоманів, керівний склад яких отримує за закордону дуже хорошу зарплату.

До речі про гроші, за інформацією цього полковника, американці виділяють «Майдану», не багато не мало, мільйон «баксів» на тиждень (!).

Ось така от «національна революція», малята .

 

Постскриптум. Після вчорашніх боїв «Беркут» ніби як відпочив. Не виключаю, що сьогодні продовжиться зачистка Майдану. Фактично залишилося зробити останнє зусилля.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен