Наша банківська система працює стабільно – начальник Управління НБУ в Харківській області

Сьогодні, 20 січня, до багатьох банкоматів «Приватбанку» та інших банків у Харкові утворилися довгі черги, людей охопила паніка.

За словами першого заступника Харківського головного регіонального управління «Приватбанку» Наталії Панюшкіної, перебої в роботі банку виникли через збільшення кількості запитів на авторизацію (близько 21 тисячі на хвилину) по всій країні. «Сервер не зміг обробити таку кількість. У нас в області найбільша мережа банкоматів, вона включає більше 465 банкоматів. Банкомати зупинили роботу приблизно на 20 хвилин», – зазначила Панюшкіна.

Вона підкреслила, що банк робить все можливе, щоб виконати вимоги клієнтів: «НБУ дає для цього додаткову кількість готівкових коштів, і ми справляємося з навантаженням. Не піддавайтеся паніці: банк зможе виконати всі зобов'язання з видачі готівки, яка вимагається. Ми готові виконувати й вимоги щодо дострокового розірвання депозитів – кошти у нас є, але пам'ятайте, що при цьому будуть втрачені відсотки за депозитами».

Запевнив у стабільній роботі банківської системи й начальник Управління НБУ в Харківській області Володимир Качук: «Національний банк України готовий задовольнити будь-які запити банків для поповнення банкоматів, видачі пенсій та інших платежів. Наша банківська система працює стабільно, всі платежі в електронній системі платежів виконуються в повному режимі».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating