Харківський метрополітен спростовує інформацію про вибухи

Сьогодні неодноразово в ЗМІ з'являлася інформація про вибухи на різних станціях Харківського метрополітену. Управління МНС України в Харківської області і прес-служба КП "Харківський метрополітен" спростували цей факт, заявивши про те, що «хтось сіє паніку в місті».

Як повідомляє офіційний сайт метрополітену, «у зв'язку із частими зверненнями повідомляємо, що Харківський метрополітен в повному обсязі виконує свої функції по безпечному перевезенню пасажирів. Режим роботи метрополітену – щодня з 5:30 до 24:00».

Інцидентом, який став причиною чуток, стало падіння сьогодні вранці на рейки станції метро «Тракторний завод» двох молодих людей. Як повідомив заступник генерального директора Харківського метрополітену з експлуатації Анатолій Однорогов, «при в'їзді на станцію складу, що рухався в бік ст. м. «Пролетарська», молодий чоловік і дівчина, взявшись за руки, стрибнули під потяг, коли він наблизився до них на п'ять метрів. Машиніст застосував екстрене гальмування, відразу була відключена від напруги контактна рейка». За словами заступника генерального директора метрополітену, молодим людям пощастило: при падінні вони впали в жолоб для стічних вод, і їх не зачепило елементами рухомого складу.

«Вся операція з моменту стрибка до моменту відновлення руху зайняла три-чотири хвилини. Як тільки контактна рейка була знеструмлена, машиніст підповз до постраждалих, а вони знаходилися під початком другого вагона, витягнув спочатку дівчину, потім молодого чоловіка і передав їх співробітникам охорони метрополітену. Видимих ушкоджень на людях не було, дівчина кульгала, у хлопця було садно на голові. Обидва були в шоковому стані, однак запаху алкоголю машиніст від них не відчув», - зазначив Анатолій Однорогов.

За його словами, дівчина повідомила, що причиною, яка штовхнула пару на цей вчинок, стала відсутність грошей і розчарування в житті. На вигляд постраждалим близько 30 років, за їхнім твердженням, вони проживають у гуртожитку.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен