Добкін вважає, що протестуючих, що використовують вогнепальну зброю, треба знищувати фізично

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін упевнений, що антитерористичну операцію необхідно проводити по всій Україні. Про це він заявив під час прямої лінії в редакції газети «Комсомольська правда» в Україні».

«Зараз необхідно, поки ще є мінімальна можливість, навести порядок у країні, приймати дуже жорсткі, радикальні дії. Потрібно приймати рішення про введення антитерористичної операції на території всієї країни. Сьогодні на «майдані» вже немає мирних протестувальників. Мирні звідти давно пішли, рятуючи свої життя. Там знаходяться люди, які зі зброєю в руках захищають себе, тому що вони вже стільки всього натворили, що найближчі років 20 повинні провести в місцях позбавлення волі. Домовлятися з ними марно. Їх потрібно роззброїти, а тих, хто буде чинити збройний опір і вбивати людей, – фізично знищити . Мені це страшно говорити, але така сьогодні ситуація в нашій країні», – зазначив губернатор.

Він додав, що свого часу треба було перенести деякі інститути державної влади в Харків: «Я колись говорив, що Київ як місце управління державою себе вже вичерпав. Потрібно ряд державних інститутів виносити за межі кордонів міста Києва. Харків найбільш підготовлений до цього. Тому що, по-перше, ми свого часу були столицею. По-друге, тут є відповідні будівлі, споруди. По-третє, тут є достатня кількість людей, які зможуть працювати в державних органах, і окремі інститути державної влади комфортно і дуже швидко адаптувалися б у нових умовах. Але зараз всі ці розмови вже марні. Тому що багато інститутів державної влади в Києві вже не працюють, вони знищені фізично», – підкреслив Михайло Добкін.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating