Мости в Києві не перекриті. Мобільний зв'язок не обмежували. Заправки працюють у штатному режимі

Мости в Києві не перекриті. Мобільний зв'язок не обмежували. Заправки працюють у штатному режимі

Як свідчать відеосервіси, які стежать за рівнем пробок в Києві, всі мости працюють у штатному режимі.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook мобільний оператор «Київстар» повідомляє, що на даний момент немає правових умов для обмеження роботи мережі. У зв'язку з цим оператор запевняє, що мережа працює у звичайному режимі.

Оператори великих мереж автозаправних станцій України спростовують чутки, що з'явилися про закриття АЗС у Києві. Зокрема, автозаправки мережі WOG працюють у звичайному режимі, в концерні "Галнафтогаз" повідомили , що станом на 12:00 20 лютого автозаправки «ОККО» працюють у звичайному режимі. У « ТНК » підтвердили , що заправки компанії , у тому числі розташовані в Києві, працюють у звичайному режимі , запасами палива вони забезпечені.

Разом з тим з Києва повідомляють, що в столиці відділення багатьох фінустанов закриті до завтрашнього ранку, у працюючих обмінників та банкоматів збираються черги. Крім того, в місті спостерігається підвищений попит на продукти - в магазинах також черги. Купують в основному товари першої необхідності. По Києву повзуть чутки про припинення продажу бензину на заправках - там теж ажіотаж.

Банківський ажіотаж спостерігається і в інших містах України. Через велику кількість бажаючих зняти денгьгі, зробити це практично неможливо.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен