Рада може зібратися в 15.00. Регіонали доки не вирішили, чи братимуть участь

Опозиція закликала всіх свідомих народних депутатів сьогодні о 15:00 зібратися в будівлі Верховної Ради. Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов. За його словами, до нього «звернулося багато депутатів, які закликають негайно зібрати сесію парламенту о 15:00 для того, щоб анулювати диктаторські повноваження». Представники фракції УДАР повідомили, що представників Партії регіонів також запросили на засідання, але не всіх.

За словами заступника керівника фракції ПР в парламенті Володимир Олійник, немає сенсу збиратися в парламенті, в якому з ранку була евакуація.

"Парламент не працює через саботаж опозиції. У нас немає предмету для того, щоб збиратися в 15:00. Я бачив особисто, як була евакуйована Рада зранку. Представники ВВ і "Беркута" заявили мені, що вони були вимушені евакуюватися, адже у військових стріляли і кидали бойові гранати", - відзначив він.

В апараті Верховної Ради пояснили, що відміна засідань 20-21 лютого залишається в силі, і засідання опозиції вважатиметься нелегітимним.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен