Олег Матвейчев: Дякую Тобі, Боже, что я москаль

Російський політтехнолог Олег Матвейчев вважає, що події в Україні - це опрацювання сценарію, раніше призначеного для Росії. Про це він пише у своєму Живому Журналі.

«Тут адже - все просто, і навіть не треба володіти надто розвиненою уявою: замість Майдану - була б Манежна площа. На якій на обладнаній великими екранами сцені безперервно виступали б замість Руслан і Тягінбоков які-небудь Навальний, Акунін і Ахеджакова. Замість Грушевського - припустимо - Лужнецкая набережна. Замість вирубаних і спалених в бочках гріючими «протестуючими» каштанів на Хрещатику - спиляні липи того ж Тверського або Різдвяного бульварів. Замість олімпійського свята в Сочі - палаючі шини в центрі Москви, захвати будівель адміністрацій в Примор'ї і Калінінграді, «перерізані» протестуючими БАМ і Транссиб», - вважає він.

Саме такого сценарію хотіли організатори «Білої стрічки», вважає технолог.

«Примор'я, Калінінград, БАМ і Транссиб - названі мною, як ви розумієте, аж ніяк не випадково. Це - «офіційні» цілі нинішнього «підслідного» Сергія Удальцова, якiй домовлялся з грузинським «політиком» Гією Таргамадзе. Більш того, якщо мені пам'ять не зраджує, там йшлося про підтримку «криміналу»: точнісінько, як відбувається на сучасному українському Майдані, де мало не кожен третій затриманий за дивним збігом обставин виявляється «раніше судимий». І саме на Манежну та інші центральні площі намагалися прорватися, точно так само кидаючи камінням в поліцію, майбутні «ні в чому не винні в'язні 6 травня». І аж ніяк не випадково свою солідарність з «героями Майдану» вже висловили всі наші місцеві «протестанти» від анекдотичної Чириковой до «російського націоналіста Навального, якiй ще зовсім недавно претендував на «громадянське фюрерство», - упевнений Матвейчев.

«Коротше: дякую Тобі, Боже, что я москаль. Але радості все одно мало. Тому що, як не крути - там теж наша країна і наш народ. На який зараз відбувається найвідвертіша, підла і неприхована агресія. Причому з того ж боку свiту, що і всю останню тисячу років», - завершує найвідоміший технолог свій пост.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating