Харків'яни не допустять того жаху, який сьогодні відбувається у Львові – Добкін

Не може бути й мови про мирні переговори до тих пір, поки екстремісти і терористи на Майдані не складуть зброю. Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час прямої лінії газети «Комсомольська правда в Україні».

«Говорити про мирні проблеми можна тільки після того, як ми зрозуміємо, як будемо виходити з ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна. Сьогодні, як 22 червня 1941 року, без оголошення війни, порушуючи договір про перемир'я, проти співробітників правоохоронних органів екстремістами і терористами з «майдану» було застосовано вогнепальну зброю. Велася прицільна стрільба з автоматичної зброї. Сьогодні підрахувати кількість поранених не представляється можливим. Міліціонери були без зброї, відкрити у відповідь вогонь і захищати свої життя у них не було можливості, тому правоохоронці були змушені відступити, і частина з них потрапила в полон. Що з цими людьми – невідомо. Я тримав зв'язок з командиром харківського «Беркуту», який доповідав своєму начальству ситуацію. Все дуже тривожно і погано в Києві», –зазначив губернатор.

Він сказав, що багато харків'ян дзвонять йому і пропонують вийти на захист рідного міста від можливих проникнень озброєних бойовиків: «Люди готові фізично охороняти свої будинки, свої сім'ї та не допустити того жаху, який сьогодні відбувається у Львові. Вам і нам показують тільки одну картинку – як палають райвідділи міліції, як захоплюють будівлі СБУ і прокуратури, спалюючи документи. Але є й інша картинка. Я буквально вчора розмовляв зі своїми друзями зі Львова – сьогодні там не до сміху навіть тим, хто ще пару днів тому кричав «банду геть». Сьогодні прийшла інша банда – збройна, озлоблена, ніким не контрольована, готова вбивати тільки лише тому, що їм захочеться з'їсти когось. Хотіли такого життя? Я особисто – ні. І мільйони людей, що проживають на південному сході України, такого життя не хочуть», – підкреслив Михайло Добкін.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating