У ПР звинуватили Захід у пособництві «опозиційним свавільникам»

У ПР звинуватили Захід у пособництві «опозиційним свавільникам»

Партія регіонів вважає лідерів української опозиції відповідальними за кровопролиття в Україні і звинувачує європейських політиків у підтримці опозиційних бойовиків

Про це йдеться в заяві Партії регіонів, розміщеній на офіційному сайті.

«Пани Кличко, Яценюк, Тягнибок! Ви залили свою дорогу до влади людською кров'ю», - йдеться в заяві.

У ПР звернулися до представників міжнародної громадськості із закликом не загострювати ситуацію в Україні.

«Сумний досвід минулих трьох місяців дає нам всі підстави стверджувати: саме ви своєю позицією заохочуєте радикалів з ​​бітами і «коктейлями Молотова», саме з вашого мовчазної згоди, а часто за вашої відвертої підтримки опозиційні бойовики влаштовують свій кривавий шабаш. Порушуючи загальноприйняті норми дипломатичного протоколу, ви відкрито підтримується одну зі сторін конфлікту, тим самим ще сильніше загострюючи і без того непросту ситуацію в Україні», - йдеться в заяві.

У Партії регіонів вважають, що як тільки влада починає відновлювати правопорядок в країні, іноземні політики тут же стають на захист «опозиційних свавільників».

«У цьому зв'язку хотілося б уточнити справжні цілі міжнародних інститутів в геополітичній війні за Україну. Чи бачать США і Європа в майбутньому Україну суверенною незалежною державою, повноправним міжнародним партнером, або ж, підтримуючи виключно одну із сторін і всіляко дискредитуючи іншу, свідомо ведуть країну до розколу?», - зазначили в партії.

При цьому в політсилі заявили, що пряму відповідальність за штурм офісу «регіоналів» і вбивство їх колеги Володимира Захарченко несе один з лідерів Майдану Юрій Луценко, який « з неприхованим задоволенням спостерігав» за розгромом офісу.

У ПР наголосили, що «в країні є сили, які не бажають більше терпіти опозиційне свавілля, і все частіше і частіше починають задаватися цілком природним питанням: а чи не варто і їм, нарешті, реалізувати своє конституційне право на «миру відповідь»?! І законними засобами і методами поставити на місце знахабнілих політиканів та їх радикальних прихильників-покидьків».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен