Харківський політехнічний університет уклав договір з Microsoft

Кафедра Комп'ютерного моніторингу і логістики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (ХПІ) уклала договір з корпорацією Microsoft (США). Про це повідомили в прес-службі університету. Відповідно до угоди, кафедра включена в програму «IT – академія Microsoft», мета якої – впровадження в освітню систему підготовки фахівців за напрямом «Комп'ютерні науки», єдину для всіх країн світу.

За даними прес-служби, в рамках цього договору корпорація Microsoft надає кафедрі ліцензійне програмне забезпечення, комплексну навчальну програму та навчально-методичні матеріали більш ніж по 200 найменуванням електронних курсів, а також забезпечує підготовку студентів до здачі іспитів на отримання міжнародного сертифікату Microsoft. Студенти зможуть отримати практичні знання у сфері інформаційних технологій, які відповідають сучасним вимогам ринку праці. Це допоможе їм працевлаштуватися в багатьох галузях економіки. Оцінити та підтвердити якість своїх знань учні зможуть, пройшовши сертифікацію та здавши відповідні іспити. Сертифікати від компанії Microsoft є документальним підтвердженням кваліфікації фахівця.

Як зазначили в ХПІ, освоюючи нові технології, студенти отримують більше можливостей для спілкування та співпраці, вчаться критично мислити та творчо підходити до вирішення проблем, набувають знання, які допоможуть їм стати повноправними учасниками глобальної економіки. Вже сьогодні більш ніж для половини робочих місць потрібні фахівці з певним рівнем обізнаності з технологіями, і, за прогнозами, протягом наступного десятиліття цей показник зросте до 77%.

«На думку експертів, у найближчі 5-10 років буде спостерігатися значний дефіцит кваліфікованих ІТ-фахівців. За наступні чотири роки кількість робочих місць в області інформаційних технологій виросте на 5,8 мільйона, а 51% всіх професій в цій сфері буде так чи інакше пов'язаний з розробкою та розгортанням програмного забезпечення. Буде створено близько 75 тисяч нових компаній відповідного напряму», – підкреслили в університеті.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен