Геннадій Кернес: Харків готовий до будь-яких спроб захоплення адміністративних будівель

Геннадій Кернес: Харків готовий до будь-яких спроб захоплення адміністративних будівель

Харків готовий до будь-яких спроб радикально налаштованих прихильників Євромайдану захопити адміністративні будівлі в місті.

Про це в програмі «Віттель. Обозреватель» на російському телеканалі «РБК» заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи інформацію про захоплення будівель державних органів влади в інших регіонах України.

«Якщо у когось в Харкові є бажання захопити адміністративні будівлі, нехай викинуть ці думки з голови, бо відповідь буде жорсткою. Ми готові до будь-яких, в тому числі раптових спроб захоплення», - зазначив міський голова.

При цьому Геннадій Кернес попередив, що учасники харківського Майдану зможуть щодня продовжувати збиратися разом тільки в тому випадку, якщо їх акція матиме виключно мирний характер.

«Харків живе і працює. Але якщо наш харківський Майдан, який складається з 250 чоловік, дозволить собі хоч одну спробу виступити так, як це було в Києві, то я як Харківський міський голова беру на себе відповідальність і заявляю, що цей Майдан буде ліквідовано протягом однієї години», - підкреслив міський голова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен