Тільки з волі людей ми будемо приймати рішення, як нам діяти далі – Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вважає, що в Україні можна і потрібно навести порядок заради тих, хто хоче жити за законом і не планує вплутуватися в громадянську війну, що розгорнулася в країні. Про це він заявив в ефірі програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим. Спеціальний випуск» на телеканалі«Росія 1».

«Днями ми поховаємо двох співробітників міліції, які загинули 18 лютого в Києві. Одному хлопцеві трохи більше 20 років і він єдина дитина в сім'ї, а другий – батько трьох дітей, молодшому з яких – 3 місяці. Я не знаю, які слова ми будемо говорити рідним і близьким, якщо такі слова взагалі існують. Але якщо ці смерті виявляться марними і нікому не потрібними, якщо за ці смерті ніхто не понесе відповідальності, їх горе потроїться. У нашій мові не буде слів, щоб виправдати те, що цих хлопців послали виконувати свій обов'язок, вони його виконали, загинули, і за їх смерть ніхто не поніс покарання», – зазначив губернатор.

За його словами, Харківська область відрізняється від інших регіонів і не піддається загрозі нацизму в силу своєї ідеології. Але, тим не менш, Харківщина є частиною України, тому все, що відбувається в столиці та на Заході країни відбивається на житті регіону.

«Харків не підкориться жодному неконституційно обраному органу в нашій країні. Люди на відкритому голосуванні – чи то буде референдум, чи то народне віче – висловлять думку, і тільки з волі людей ми будемо приймати рішення, як нам діяти далі. Якщо знадобиться, то ми землю, на якій живемо, на якій живуть наші батьки, здатні захистити від тих, хто до нас іде сіяти нерозумне і не вічне. Ми гнали звідси багатьох, в тому числі набагато страшнішу фашистську армію в 1943 році. Поженемо і зараз», – зазначив він.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating