Європа і США погрожують санкціями за кровопролиття в Києві

У зв'язку з ескалацією політичного насильства в Україні, Європейський Союз і Сполучені Штати загрожують штрафними санкціями проти високопоставлених фігур в українському уряді. Європейські дипломати і чиновники в Брюсселі розпочали роботу по логістиці санкцій. У четвер відбудеться позачергове засідання міністрів закордонних справ Європейського Союзу.

 

Стало відомо, що французький, німецький та польський міністри закордонних справ відвідають Київ заздалегідь, щоб зустрітися з членами уряду і української опозиції.

 

Державний секретар Джон Керрі, який перебував із візитом у Парижі для зустрічі з МІД Франції щодо Близького сходу, заявив, що Сполучені Штати могли б приєднатися до підготовки санкцій у відповідь на акти насилля в Україні. «Ми говоримо про можливість санкцій із нашими друзями в Європі та в інших країнах», - сказав Керрі.

 

Президент Франції Франсуа Олланд, виступаючи на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель після зустрічі в Парижі, сказав: «Огидно, неприпустимо, неприйнятно те, що зараз відбувається в Україні».

 

Ангела Меркель, засуджуючи «шокуючі фотографії, які прийшли до нас з України» заявила, що санкції будуть застосовані щодо осіб, відповідальних за насильство. Міністри ЄС повинні тільки вирішити питання, «які конкретні санкції повинні бути застосовані», - сказала вона.

 

«Але одних тільки санкцій недостатньо», - додала вона. «Ми повинні врегулювати політичний процес, що знову йде в напрямку кризи».

 

Вона додала, що французький і німецький міністри закордонних справ і високопоставлені чиновники готові розглядати всі можливі варіанти, в тому числі співпрацю з Росією, для того, щоб розрядити кризу.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating