Міндоходів закликає громадян розблокувати пункт пропуску на кордоні з Польщею

Міністерство доходів України закликає розблокувати пункт пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні. Бунтівники, побудувавши барикади з палаючих шин, викликали повну зупинку будь-якого руху пасажирського і вантажного транспорту через цю ділянку кордону.

 

Перешкоджання роботі митних постів створює форс-мажорні обставини для роботи компаній і підприємств, які заздалегідь планували свій вантажопотік через міжнародні пункти пропуску. Це, відповідно, може призвести до порушення логістичних схем, труднощів у виконанні контрактів з контрагентами і, як наслідок, спричинить величезними збитками для підприємств регіону.

 

Крім того, призупинення роботи митних постів загрожує порушенням нормального режиму постачання товарів та вантажів в ряд прикордонних територій і населених пунктів Західної України, які необхідні для забезпечення життєдіяльності місцевих громад регіону.

 

Враховуючи, що в середньому за добу пункт пропуску «Краковець» перетинають понад 2 тис. легкових і 500 вантажних автомобілів, блокування його роботи завдає незручностей українцям, оскільки обмежує їх можливість для вільного в'їзду і виїзду через західний кордон України.

 

Поки Міндоходів рекомендує громадянам, у разі необхідності виїзду до Польщі, скористатися іншими пунктами пропуску - «Шигени» та «Рава-Руська», які працюють на поточний момент в посиленому режимі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен