Завдяки альтернативному паливу споживання газу в Харківській області зменшили на 6,5%

Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб заявив, що опалювальний сезон у Харківській області проходить стабільно. За його словами цілодобово працюють спеціальні диспетчерські служби, які займаються усуненням аварій.

«З початку опалювального сезону всі аварійні ситуації, які виникали, усувалися швидко, в нормативні терміни. Не було такого, щоб тривалий час були відсутні електроенергія, газ, вода та тепло. Усі аварійні ситуації усунулися в такі терміни, що люди не встигали відчути незручності. Сьогодні 100% об'єктів соціальної сфери, 100% житла опалюються, 100% котелень працюють без збоїв», – зазначив Дулуб.

Він також розповів, що в Харківській області завдяки модернізації системи теплопостачання в минулому році вдалося зменшити споживання газу на 6,5%.

«На території Харківської області працює програма модернізації системи теплопостачання, розрахована на 2011-2015 роки. Ми, займаючись модернізацією в цілому, в системі теплопостачання намагаємося все робити для того, щоб скоротити кількість підприємств та котелень, які працюють на газі. Кабінетом міністрів було поставлено завдання зменшити в кожній області споживання газу на 5%. У Харківській області в 2013 році ми його зменшили на 6,5%. І таку політику ми будемо продовжувати і цього року. Наші інвестори готові ще в трьох районах встановити котельні, що працюють на альтернативному паливі – брикетах, пеллетах і антрациті», – сказав віце-губернатор.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен