Люди в масках вбили журналіста

Люди в масках вбили журналіста

Газета « Вісті » повідомила про смерть свого співробітника . Вранці 19 лютого о лікарні швидкої допомоги помер кореспондент відділу «Київ » газети «Вести» В'ячеслав Веремій . Напередодні увечері невідомі в масках напали на таксі , в якому журналіст повертався додому.

Лікарі кілька годин боролися за життя Веремія , який був побитий і отримав вогнепальне поранення , однак він помер на операційному столі. Редакція « Вістей » звернулася з проханням розшукати свідків події і закликала правоохоронців розслідувати вбивство.

«У вівторок пізно ввечері, на перехресті Володимирської та Великої Житомирської, навпроти ресторану "Чорне порося" невідомі чоловіки з бітами і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках напали на В'ячеслава Веремія та ІТ-фахівця нашої компанії Олексія Лимаренко», - пишуть «Вісті».

«Співробітники "Вісте " поверталися з роботи на таксі. Коли автомобіль зупинився на світлофорі, з підворіття вибігли чоловіки, почали розгойдувати і закидати машину "коктейлями Молотова". Таксиста , В'ячеслава та Олексія вони витягли з авто і жорстоко побили. Водій отримав серйозні травми ноги. Олексію спотворили обличчя. Їм була надана перша медична допомога», - пишуть «Вісті».

В'ячеслав отримав кульове поранення в груди. Смерть настала через втрату крові і поранень, не сумісних з життям. У загиблого залишилися дружина і маленький син.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен