«Одеські» програли «донецьким» : Костусєв більше не мер Одеси

Мер Одеси Олексій Костусєв написав заяву про складання своїх повноважень з посади одеського міського голови. Його відхід - результат боротьби «донецького» і «одеського» кланів.

Як відзначають аналітики, відставка Костусєва зріла давно, але щоразу йому їй вдавалося уникнути. Після штурму адміністративної будівлі міліцейського главку прихильниками екс -нардепа Ігоря Маркова 22 жовтня, Костусєв, перебуваючи на лікарняному, був змушений подати заяву про відставку.

Як повідомляють деякі джерела, мер Одеси написав заяву про складення повноважень після тиску з боку заступника глави Адміністрації Президента України Сергія Ларіна: Костусєву вказали на двері через конфлікт колишнього нардепа Ігоря Маркова з першим віце -прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим .

Колишній мер Одеси Едуард Гурвіц заявив, що Костусєв хворий і поводиться неадекватно.

Раніше Одеська облорганізація "Свободи" звернулася до ГПУ та МВС з проханням провести перевірку причетності Костусєва" до протиправної діяльності Ігоря Маркова та притягнути його до передбаченої законом відповідальності".

У мерії Одеси відзначили, що в даний час призначення виконуючого обов'язки мера міста поки неможливо, оскільки відставку Олексія Костусєва спочатку повинна прийняти сесія міськради. Офіційно місто залишається з колишньою владою. Дату позачергової сесії міськради поки не призначили.

Вчора ЗМІ написали про відставку губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука, але сам він цю інформацію не підтвердив. У медіа - полі вже з'явилися чутки про те, що на місце Матвійчука поставлять міністра фінансів Криму одесита Миколи Скорика.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating