Опозиція навмисне спровокувала ескалацію протистояння, - Царьов

Українська опозиція навмисне спровокувала ескалацію протистояння в Києві. Влада повинна припинити переговори з терористами, екстремістами і бандитами і навести порядок в країні. Про це йдеться в заяві народного депутата України Олега Царьова.

Повний текст заяви.

«Саме сьогоднішній день став моментом істини! Маски зірвані остаточно. Наша так звана опозиція навмисне спровокувала ескалацію протистояння. Заявлена ними «мирна акція» спочатку планувалася як збройна провокація для зриву політичного діалогу. Ще напередодні фашиствуючі угруповання закликали йти до Верховної Ради з зброєю та запальними пляшками. І так звані лідери опозиції знали, кого і навіщо ведуть під стіни Верховної Ради. Сьогодні знову пролилася кров, а країна принесла нові людські жертви політичним амбіціям політикам, які рвуться до влади.

Як бачите, колосальне терпіння, витримку і добру волю влади, яка багато місяців робила всі зусилля, щоб залагодити конфлікт шляхом мирних переговорів, неофашистські угруповання на чолі з опозиційними лідерами прийняли за нашу слабкість. Політика переговорів показала свою повну неспроможність.

Терпіння народу, який в переважній своїй більшості проти ескалації тепер уже кривавого конфлікту - не безмежне. Шантаж і тероризм не пройдуть.

Я звертаюся до Президента України та Уряду негайно вжити всіх заходів для відновлення законності і правопорядку в країні. Політичні переговори можуть бути тільки з політичними силами, а не з тими, хто намагається втягнути країну в вогонь громадянської війни і тільки заради своїх особистих амбіцій.

Жодна поважаюча себе влада не веде переговори з терористами, екстремістами і бандитами. Навести порядок в країні - це не право, а обов'язок влади! Подальші поступки цим негідникам чреваті самими серйозними наслідками. В ім'я України та її народу зло має бути покаране, інакше воно зруйнує країну!».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating