МВС і СБУ почнуть наводити порядок в 18.00

МВС і СБУ почнуть наводити порядок в 18.00

Керівництво Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України зробили спільну заяву, де дали «режисерам безладу» півтори години часу для припинення масових заворушень у столиці.

«Екстремісти з опозиції перейшли кордон - вони вбивають на вулицях столиці України ні в чому неповинних людей, знущаються над жінками, підпалюють і підривають будинки і автомобілі. У центрі Києва розпочинається хаос. При цьому лідери опозиції по телефону здійснюють режисуру цих злочинів. Їх мета одна - навіть ціною людської крові дістатися до владних крісел», - наголошується в заяві.

У зв'язку з цим, правоохоронці не можуть допустити подальшої ескалації насильства, і закликають лідерів опозиції припинити збройні сутички і повернутися до мирного діалогу.

«Застерігаємо гарячі безвідповідальні голови опозиції - у влади є сили, щоб навести порядок. І ми, якщо буде продовжуватися безлад, будемо змушені вдатися до жорстких дій, - сказано в заяві. - У випадку, якщо в 18.00 безчинства не припиняться, ми будемо зобов'язані навести порядок способами, передбаченими законом».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен