У Львові чиновників покарають за невиконання документів у період захоплення ОДА

У Львові чиновників покарають за невиконання документів у період захоплення ОДА

Співробітники Львівської ОДА, які допустили порушення виконавської дисципліни в період блокування адміністративної будівлі, будуть притягнуті до відповідальності. Про це заявив заступник губернатора області Андрій Мадзяновскій.

«У Львівській облдержадміністрації буде проведена службова перевірка за фактами зволікання з боку виконавців з опрацюванням та виконанням контрольних документів та доручень, що надходили з центральних органів влади. Адже не всі причини цього упущення виявилися об'єктивними», - зазначив Андрій Мадзяновскій.

Співробітники, які допустили порушення термінів виконання документів з суб'єктивних причин, будуть позбавлені премій або притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Заступник губернатора також підкреслив, що , незважаючи на захоплення адміністративної будівлі протягом трьох тижнів, співробітники ОДА мали доступ до оргтехніки і контрольним документам.

Нагадаємо, 23 січня радикально налаштовані мітингувальники захопили будівлю Львівської обласної державної адміністрації та під тиском змусили губернатора Олега Сало написати заяву про звільнення.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...