Новий детективний роман Джоан Роулінг пише під псевдонімом Роберт Гелбрейт

Новий роман «Шовкопряд» ("Silkworm") Джоан Роулінг вийде в світ 24 червня 2014 року. Автор видасть книгу під нікнеймом Роберт Гелбрейт.

 

Роман «Шовкопряд» ("Silkworm") - третя книга для дорослих знаменитого автора. Новий роман є продовженням попередньої книги «Поклик зозулі», яку автор «відпустила у світ» під псевдонімом Роберт Гелбрейт. Домальовуючи сюжет «Поклику», Роулінг вирішила не змінювати ні імені головних персонажів, ні свого псевдоніма.

 

У романі «Шовкопряд» сищик Корморан Страйк і його помічник Робін Еллакотт розслідують таємничу смерть письменника на ім'я Оуен Куїнн. Останній зник напередодні публікації свого нового твору, сюжет якого включає компрометуючу інформацію, що стосується реальних людей. Питання «хто з них може бути вбивцею?» не дає спокою герою і провокує його йти на відважні вчинки.

 

Книга «Поклик зозулі», яка передувала «Шовкопряду», оповідає про розслідування Страйком вбивства супермоделі.

Роулінг говорить про Страйка так: «Головний герой роману – незаконно народжений син відомого рок-музиканта. Страйк дає мені можливість написати в об'єктивній манері про дивацтва, які людина здобуває, ставши знаменитістю».

 

Перша книга соціальний роман «Випадкова вакансія» для дорослої аудиторії з'явилася в 2012 році. Її Роулінг випустила під своїм іменем.

 

Газети, які не були сповіщені про те, хто справжній автор книги, опублікували доброзичливі рецензії, зазначивши, що «автор-чоловік» дуже чуйно ставиться до проблем жінок.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating