Голова Меджлісу заговорив про розпуск кримського парламенту

Пропозиція розпустити Верховну Раду Криму надійшла від голови Меджлісу Рефата Чубарова. Про це він пише на персональній сторінці Facebook.

Коментуючи депутатів, які мали намір просити про підтримку Росію в разі посилення кризи, політик написав: «З появою останнім часом надій на вирішення політичної кризи в Україні помітно занервували ті з регіональних політиків, які у відкритій чи погано прихованій формі виступають за повний протекторат Росії над Україною. А якщо це не вдасться, то хоча б на тих територіях, де вони перебувають біля влади».

 

На думку Чубарова окремі члени президії ВР Автономної Республіки Крим «показали, що нинішній статус автономії був задуманий в свій час не тільки в якості своєрідної барикади, зведеної в терміновому порядку в 1991 році проти невід'ємного права кримськотатарського народу на національно-територіальну автономію, але і в якості постійної загрози вільному розвитку України і українського народу».

 

Чубаров вважає, що переформатування нинішнього складу ВР АР Крим має відбутися на основі нового виборчого закону про вибори депутатів ВР АРК, що передбачає гарантоване представництво корінного народу Криму в його складі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating